INTENSIUS DANSA JULIOL 2022

 

CLAQUÉ

10-11:30h Principiants avançats amb Laia Molins

12-13:30h Avançat amb Laia Molins

14-15:30h Mitjà amb Roser Font

18-19:30h Mitjà/avançat amb Ruben Sánchez

20:45-22h Principiants amb Matteo Nicolai (de dilluns a dijous)

19:30-20:45h Improvisació amb Clara Martínez (de dilluns a dijous)

DANSA CLÀSSICA

10:30-11:45h Elemental amb Paloma Torres (de dilluns a dijous)

13:15-14:30h Principiants amb Anna Maria Morera (de dilluns a dijous)

19:30-21h Avançat amb Anna Maria Morera

DANSA-JAZZ

9:30-10:30h Principiants amb Maria Quero

14:30-15:45h Principiants avançats amb Maria Quero (de dilluns a dijous)

DANSA CONTEMPORÀNIA

12-13:15h Mitjà amb Matías Martínez (de dilluns a dijous)

15:45-17h Principiants avançats amb Èlia Brugulat (de dilluns a dijous)

21-22:15h Principiants amb Èlia Brugulat (de dilluns a dijous)

DANSA IRLANDESA

17-18:15h Principiants amb Betlem Burcet (de dilluns a dijous)

18:15-19:30h Mitjà/avançat amb Betlem Burcet (de dilluns a dijous)

HIP HOP

19:30-20:45h Principiants amb Matteo Nicolai

 

CLAQUÉ

11:15-12:30h Mitjà amb Ruben Pérez ‘Fruty’ (de dilluns a dijous)

12:45-14h Principiants amb Ruben Pérez ‘Fruty’ (de dilluns a dijous)

15:45-17h Mitjà/avançat amb Adele Joel (de dilluns a dijous) – Professora convidada, Gran Bretanya*

17:15-18:30h Avançat amb Adele Joel (de dilluns a dijous) – Professora convidada, Gran Bretanya*

20:45-22h Principiants avançats amb Adele Joel (de dilluns a dijous) – Professora convidada, Gran Bretanya*

 

DANSA CLÀSSICA

13-14:30h Mitjà/avançat amb Anna Maria Morera

20:15-21:15h Principiants amb Jaume Bonnin

 

DANSA CONTEMPORÀNIA

9:15-10:30h Mitjà-Taller coreogràfic amb Maria Quero (de dilluns a dijous)

21:15-22:15h Mitjà amb Matías Martínez

 

DANSA-JAZZ

14:30-16h Mitjà/avançat Tècnica Simonson amb Anna Agustí

 

 

DANSA BARROCA (VIII CURS INTERNACIONAL)

10:30-13h Elemental (de dimarts a dissabte) – Professor convidat*

16:30-20:15h Avançat – Professor convidat*

13:45-15h Castanyoles Elemental amb Ludovica Mosca (de dilluns a divendres)

*Tota la informació sobre el VIII CURS INTERNACIONAL DE DANSA BARROCA I CASTANYOLES

 

FLAMENCO

19-20:15h Principiants amb Beatriz del Pozo (de dilluns a dijous)

20:15-21.30h Mitjà amb Beatriz del Pozo (de dilluns a dijous)

 

HIP HOP

10-11:15h Principiants amb Matteo Nicolai (de dilluns a dijous)

 

CHARLESTON

18:45-20h amb Barbra Verri (de dilluns a dijous)

 

ESTIRAMENTS I REFORÇ

14.30-15:45 amb Barbara Verri (de dilluns a dijous)

 

 

CLAQUÉ

10-11h Principiants amb Roser Font

11-12:30h Mitjà/avançat amb Estefanía Porqueras

13-14:30h Principiants avançats amb Roser Font

15-16:30h Improvisació amb Roser Font

17:15-18:45h Mitjà amb Maria Bossy

18:45-20:15h Avançat amb Estefanía Porqueras

20:30-22h Sand dance (Ball de sorra) amb Guillem Alonso*

 

DANSA CLÀSSICA

14-15:15h Elemental amb Maria Bossy (de dilluns a dijous)

15:30-17h Mitjà amb Maria Bossy

20:45-22h Mitjà/avançat amb Beàlia Guerra (de dilluns a dijous)

 

DANSA-JAZZ

10:15-11:45h Principiants avançats – Tècnica Simonson amb Anna Agustí

18-19:30h Mitjà/avançat amb Victor Rodrigo

19:30-20:45h Principiants amb Victor Rodrigo (de dilluns a dijous)

 

DANSA CONTEMPORÀNIA

9:15-10:15h Principiants amb Èlia Brugulat

12-13:15h Mitjà amb Matías Martínez (de dilluns a dijous)

 

PERCUSSIÓ CORPORAL

14:30-15:45h amb Txus Eguílaz (de dilluns a dijous)

 

CAJÓN i CLAQUÉ

16-17:15h amb Txus Eguílaz (de dilluns  dijous). Es requereix un nivell mitjà de claqué.

 

LOCKING

19-20:15h Principiants amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

 

POPPING

20:30-21:45h Nivell obert amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

 

 

CLAQUÉ

13:15-14:30h Història del claqué amb Gisela Noguero (de dilluns a dijous)

14:30-16h Avançat amb Ruben Sánchez

16:45-18h Principiants avançats amb Gisela Noguero (de dilluns a dijous)

18-19:15h Principiants amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

19:30-20:45h Mitjà/avançat amb Clara Martínez (de dilluns a dijous)

20:45-22h Mitjà amb Guillem Alonso (de dilluns a dijous)

 

DANSA CLÀSSICA

12-13:30h Mitjà amb Paloma Torres

16:30-18h Mitjà/avançat amb Beàlia Guerra

20:45-22h Elemental amb Jaume Bonnin (de dilluns a dijous)

 

DANSA-JAZZ

10-12h Avançat amb Victor Rodrigo

15-16h Principiants amb Beàlia Guerra

18-19:30h Mitjà amb Victor Rodrigo

 

DANSA CONTEMPORÀNIA

12-13:15h Mitjà/avançat amb Tània Palomeque (de dilluns a dijous)

13:45-15h Principiants amb Roberth Aramburo ( de dilluns a dijous)

19:45-20:45h Mitjà amb Matías Martínez

 

BODY FIT

10:30-11:45h amb Paloma Torres (de dilluns a dijous)

 

PREUS PER SETMANA

Classe d’1h (5h/setmana): 62€ // *Professora convidada, Adele Joel: 69€
 

Classe d’1,5h (7,5h/setmana): 88€ // *Sand Dance: 99€

Classe de 2h (10h/setmana): 109€

Classes del VIII Curs Internacional de dansa barroca i castanyoles, aquí

Descomptes

A) 10% alumnes de Luthier, socis de l’APdC o Tot pel Claqué (descomptes no acumulables entre ells).

B) 10% amb 15 dies d’antelació (acumulable amb A i C).

C) 10% si t’apuntes a 4 cursos o més (acumulable amb A i C).

D) 10% si has cursat la nostra Formació Professional de Claqué (acumulable amb A, B i C).

Màxim descompte acumulable: 40%.

PLACES LIMITADES.

ENVIA LA TEVA FITXA D’INSCRIPCIÓ A: dansa@luthierdansa.com

NADAL 2022

A finals de desembre programem intensius de claqué, dansa clàssica, dansa contemporània, dansa jazz, percussió corporal, hip hop, dansa irlandesa, dansa barroca i estiraments.

Són intensius de tres o quatre dies.

De tots els nivells i amb horaris de matí, migdia, tarda i vespre.

Publiquem els horaris entre octubre i novembre aproximadament.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies