HORARIS 2022-2023

Les classes comencen a partir del 5 de setembre de 2022 i finalitzen el 28 de juny de 2023.

Principiants

Dilluns i Dimecres 18:30-19:30h Laia Molins
Dimarts i dijous 9:30-10:30h Roser Font
Dilluns 16-17:30h Isabel Lasa
Dimecres 21-22:15h Clara Martínez (Pendent)
Divendres 9:30-11h Assumpta Planas
Divendres 14:30-16h Isabel Lasa

Dissabte 10-11h Matteo Nicolai (Pendent)

Principiants avançats
Dilluns i dimecres 10:45-12h Roser Font
Dilluns 21-22:15h Margaux Cañal
Dimecres 16-17:30h Isabel Lasa
Dimecres 20:15-21:30h Maria Bossy
Divendres 16-17:30h Isabel Lasa

Dissabte 11-12:30h Matteo Nicolai

Mitjà
Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Rubén Pérez ‘Fruty’
Dilluns i dimecres 17-18:30h Laia Molins
Dilluns i dimecres 19-20:15h Maria Bossy
Dimarts i dijous 14:45-16h Roser Font
Dimarts i dijous 20:45-22h Matteo Nicolai

Divendres 9:15-10:45h Maria Bossy

Divendres 17:30-19h Isabel Lasa

Mitjà/avançat
Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Roser Font/ Roser Font/ Estefanía Porqueras  *
Dilluns i dimecres 10:45-12h Laia Molins *
Dilluns i dimecres 19:30-21h Sharon Lavi
Dimarts i dijous 9:30-10:45h Maria Bossy/Maria Bossy/Rubén Pérez ‘Fruty’  *
Dimarts i dijous 10:45-12h Guillem Alonso *
Dimarts i dijous 20:30-22h Estefanía Porqueras
Divendres 17-18:30h Estefanía Porqueras

Dissabte 12:45-14:15h Matteo Nicolai

Avançat
Dilluns i Dimecres 12-13:15h Laia Molins *
Dilluns i Dimecres 13:15-14:30h Guillem Alonso  *
Dilluns i dimecres 15-17h Estefanía Porqueras
Dilluns i Dimecres 18-19:30h Sharon Lavi

Dimarts i Dijous 12-13:15h Roser Font *

Dimarts i Dijous 13:15-14:30h Estefanía Porqueras *

Improvisació

Dimecres 19:30-21h Clara Martínez
Divendres 13-14:30h Nivell avançat Rubén Pérez/Roser Font/Guillem Alonso

Divendres 13-14:30h Nivell mitjà Guillem Alonso/Rubén Pérez/Roser Font

Cajón i Claqué (mínim 2 anys de claqué)

Divendres 16-17:30h Txus Eguílaz

Música per a ballarins de claqué

Dimecres i dijous 10:15-11:45h Tato Sassone
Dimecres i dijous 12:15-13:45h Tato Sassone

Història del claqué – 3er trimestre
Dimarts 10:30-11:45h Gisela Noguero (inici 11 d’abril)

Dimarts 12:15-13:30h Gisela Noguero (inici 11 d’abril)

Singing the Standards (Cant per a ballarins de claqué) – 2on trimestre
Dimarts 10:30-11:45h (inici 10 de gener) Ernest Fuster

Dimarts 12:15-13:30h (inici 10 de gener) Ernest Fuster

INFANTS i JOVES
11-18 anys (Nivell 1) Dimecres 17:30-19h Isabel Lasa
7-11 anys (Nivell 2) Dilluns 17:30-18:30h Isabel Lasa

11-18 anys (Nivell 2) Dilluns 18:30-20h Isabel Lasa

COMPANYIA JOVE

Dissabte 10:45-12:45h Guillem Alonso

(*) Aquestes classes comencen a l’octubre i pertanyen a la formació professional de claqué, però estan obertes a tothom que tingui el nivell requerit. Estan estructurades per trimestres. Algunes vegades les poden impartir professors estrangers convidats.

Principiants

Dimarts 16:15-17:30h Maria Bossy
Dijous 19:45-21h Jaume Bonnin (princ/elem)

 

Elemental
Dilluns 14:30-16h Maria Bossy
Divendres 10-11:15h Paloma Torres

Dissabte 11-12:30h Maria Bossy

Mitjà
Dilluns i dijous 18:15-19:45h Jaume Bonnin
Dimarts i dijous 12:15-13:45h Anna Maria Morera
Dijous 13:45-14:15h Puntes Anna Maria Morera
Divendres 14:30-16h Maria Bossy

Dissabte 12:30-14h Maria Bossy

Mitjà/avançat
Dilluns 16-17:30h Beàlia Guerra
Dimecres 16-17:30h Anna Maria Morera
 
 
Avançat
Dimarts i dijous 19:45-21:15h Anna Maria Morera
Divendres 12-13:30h Anna Vila
 
 

INFANTS I JOVES

4-5 anys Dimarts17:30-18:15h Iniciació a la dansa Ana Cortés
5-6 anys Dilluns 17:15-18:15h Èlia Brugulat (Classe plena)
7-8 anys Dimarts 17:15-18:15h Èlia Brugulat
7-8 anys Divendres 17:30-18:30h Èlia Brugulat
8-10 anys Dijous 17:30-18:30h Èlia Brugulat
11-15 anys Dimarts i dijous 18:30-19:45h Anna Maria Morera
11-15 anys Puntes Dimecres 17:30-18:45h Anna Maria Morera

 

Principiants

Dimarts 9:45-11:15h Victor Josep Rodrigo
Dimecres 16-17:15h Maria Quero

 

Principiants avançats
Dilluns 10:15-11:45h Tènica Simonson Anna Agustí
Divendres 16-17:30h Maria Quero (pendent)
Dijous 21-22:15h Maria Quero
 
Mitjà
Dilluns 12:15-13:45h Javier Arroyo ‘Jota’
Dilluns i dimecres 18:30-19:45h Victor Josep Rodrigo
Dimarts 19:15-20:45h Javier Arroyo ‘Jota’
Dimecres 14:30-16h Tècnica Simonson Anna Agustí

 

Mitjà/avançat

Dimecres 10-11:45h Tècnica Simonson Anna Agustí

 
Avançat
Dilluns i dimecres 19:45-21:15h Victor J. Rodrigo
Dijous 10-12h Victor J. Rodrigo
 
 

INFANTS I JOVES

4-5 anys Dimarts 17:30-18:15h Iniciació a la dansa – Ana Cortés
6-9 anys Dimecres 17:30-18:30h Maria Quero
8-11 anys Dijous 17:30-18:30h Roberth Aramburo
12-15 anys Dilluns 17:30-18:30h Beàlia Guerra

Principiants

Divendres 16-17:15h Èlia Bugulat

 

Principiants avançats
Dijous 16-17:30h Èlia Brugulat
 
 
Elemental/Mitjà
Dimarts 11:15-12:15h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dimecres 12-13h Tècnica Auliak Matías Martínez

 

Mitjà
Dilluns 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dimarts 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dimecres 21:15-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dijous 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Divendres 18:30-20h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dissabte 9:45-10:45h Tècnica Auliak Matías Martínez

 

Principiants avançats Divendres 14:30h Txus Eguílaz (inici novembre)

Mitjà Divendres 11:30h Txus Eguílaz (inici novembre)
Mitjà Dimarts 18-19:15h Anna Llombart
Principiants avançats
Dilluns 20:30-21h Betlem Burcet
 
Mitjà
Dilluns 18-19h Betlem Burcet
 
Mitjà/avançat
Dilluns 19:30-121h Betlem Burcet

Hip Hop
Principiants Dijous 18:30-19:30h Matteo Nicolai

Popping/Locking
Dimarts 20-21:30h Assumpta Planas

INFANTS I JOVES

Break Dance 4-9 anys Dimecres 17:30-18:30h Roberto Siles

Hip Hop 9-13 anys Dimarts 18-19h Matteo Nicolai
Hip Hop 15-18 anys
Dimarts i dijous 19:30-20:30h Matteo Nicolai

Elemental Dimecres 9:30-10:30h Ludovica Mosca

Mitjà/av. Dilluns 20-21:15h Ludovica Mosca
Mitjà/av. Dimecres 10:30-11:45h Ludovica Mosca

        CHARLESTON & VINTAGE JAZZ
 
  •  Dijous 19:30-20:30h amb Barbara Verri (Pendent)
  • Dimarts 13:40-14:40h Barbara Verri
  • Dimarts 14:40-15:40h Barbara Verri
  • Dijous 13:50-14:35h Barbara Verri
  • Dijous 14:40-15:25h Barbara Verri
  • Dimecres 12-13h Mitjà/av. Ludovica Mosca

Dissabte 10:30-12h Nivell principiant amb Beatriz del Pozo (inici març)

Preus

Matrícula: 59€ nous alumnes (40€ gener) o 49 € antics alumnes (33€ gener) // Abonament de 10 hores: 135€ // Classes soltes: 15€/hora
Mensualitats
  • 0h 45 min./setmana = 36€
  • 1h/setmana = 47€
  • 1h 30min/setmana = 64€
  • 2h/setmana = 76€
  • 2h30min/setmana = 87€
  • 3h/setmana = 99€
  • 4h/setmana = 123€
  • 5h/setmana = 147€
  • 6h/setmana = 171€
2022-2023

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies