HORARIS 2022-2023

Les classes comencen el 5 de setembre de 2022.

Principiants

Dilluns i Dimecres 18:30-19:30h Laia Molins
Dimarts i dijous 9:30-10:30h Roser Font
Dilluns 16-17:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)
Dimecres 21-22:15h Clara Martínez (inici 14 setembre)                                                                       Divendres 9:30-11h Assumpta Planas
Divendres 14:30-16h Isabel Lasa (inici 19 setembre)

Dissabte 10-11h Matteo Nicolai 

Principiants avançats
Dilluns i dimecres 10:45-12h Roser Font
Dilluns 21-22:15h
Dimecres 16-17:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)
Dimecres 20:15-21:30h Maria Bossy
Divendres 16-17:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)

Dissabte 11-12:30h Matteo Nicolai

Mitjà
Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Rubén Pérez ‘Fruty’
Dilluns i dimecres 16-17:30h Rubén Pérez ‘Fruty’/ Rubén Pérez ‘Fruty’/ Maria Bossy *
Dilluns i dimecres 17-18:30h Laia Molins
Dilluns i dimecres 19-20:15h Maria Bossy
Dimarts i dijous 14:45-16h Rubén Sánchez /Roser Font /Roser Font *
Dimarts i dijous 16-17:30h Estefanía Porqueras /Guillem Alonso /Guillem Alonso*
Dimarts i dijous 20:45-22h Matteo Nicolai

Divendres 9:15-10:45h Maria Bossy

Divendres 17:30-19h Isabel Lasa (inici 19 setembre)

Mitjà/avançat
Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Roser Font/ Roser Font/ Estefanía Porqueras *
Dilluns i dimecres 10:45-12h Laia Molins
Dilluns i dimecres 19:30-21h Sharon Lavi (inici octubre)
Dimarts i dijous 9:30-10:45h Maria Bossy/Maria Bossy/Rubén Pérez ‘Fruty’ *
Dimarts i dijous 10:45-12h Guillem Alonso *
Dimarts i dijous 20:30-22h Estefanía Porqueras (inici 8 de setembre)
Divendres 17-18:30h Estefanía Porqueras (inici 9 de setembre)

Dissabte 12:45-14:15h Matteo Nicolai

Avançat
Dilluns i Dimecres 12-13:15h Maria Bossy/Laia Molins/Laia Molins *
Dilluns i Dimecres 13:15-14:30h Guillem Alonso *
Dilluns i dimecres 15-17h Estefanía Porqueras (inici 12 de setembre)
Dilluns i Dimecres 18-19:30h Sharon Lavi (inici octubre)

Dimarts i Dijous 12-13:15h Rubén Pérez ‘Fruty’/Roser Font/Roser Font *

Dimarts i Dijous 13:15-14:30h Estefanía Porqueras *

Improvisació

Dimecres 19:30-21h Clara Martínez (inici 14 setembre)
Divendres 13-14:30h Nivell avançat Rubén Pérez/Roser Font/Guillem Alonso *

Divendres 13-14:30h Nivell mitjà Guillem Alonso/Rubén Pérez/Roser Font *

 
INFANTS i JOVES
6-10 anys (Nivell 1) Dimecres 17:30-18:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)
7-11 anys (Nivell 2) Dilluns 17:30-18:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)
11-18 anys (Nivell 1) Dimecres 18:30-19:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)

11-18 anys (Nivell Mitjà) Dilluns 18:30-20h Isabel Lasa (inici 19 setembre)

 

COMPANYIA JOVE

Dissabte 10:45-12:45h Guillem Alonso i Rubén Sánchez

CAJÓN i CLAQUÉ (mínim 2 anys de claqué)

Divendres 16-17:30h Txus Eguílaz (inici octubre)

MÚSICA PER A BALLARINS DE CLAQUÉ

Dijous 10:15-11:45h Tato Sassone (inici octubre)
Dijous 12:15-13:45h Tato Sassone (inici octubre)

Dimecres 10:15-11:45h Tato Sassone (segon i tercer trimestre)
Dimecres 12:15-13:45h Tato Sassone (segon i tercer trimestre)

Història del claqué – 3er trimestre *
Dimarts 10:30-11:45h Gisela Noguero

Dimarts 12:15-13:30h Gisela Noguero

Singing the Standards (Cant per a ballarins de claqué) – 2on trimestre*
Dimarts 10:30-11:45h

Dimarts 12:15-13:30h

(*) Aquestes classes comencen a l’octubre i pertanyen a la formació professional de claqué, però estan obertes a tothom que tingui el nivell requerit. Estan estructurades per trimestres. Algunes vegades les poden impartir professors estrangers convidats.

Principiants

Dimarts 16:15-17:30h Maria Bossy
Dijous 19:45-21h Jaume Bonnin (Prin./Elemental)
 

Elemental

  • Dilluns 14:30-16h Maria Bossy
  • Divendres 10-11:15h Paloma Torres
  • Dissabte 11-12:30h Maria Bossy

Mitjà

  • Dilluns i Dijous 18:15-19:45h Jaume Bonnin
  • Dimarts i Dijous 12:15-13:45h Anna M. Morera
  • Dijous 13:45-14:15h PUNTES Anna M. Morera
  • Divendres 14:30-16h Maria Bossy
  • Dissabte 12:30-14h Maria Bossy

Mitjà/avançat

  • Dilluns 16-17:30h Beàlia Guerra (inici 12 de setembre)
  • Dimecres 16-17:30h Anna M. Morera

Avançat

  • Dimarts i Dijous 19:45-21:15h Anna M. Morera
  • Divendres 12-13:30h Anna Vila

INFANTS i JOVES

  • 4-5 anys Dimarts 17:30-18:15h Iniciació a la dansa – Sarah Sanabria (inici octubre)
  • 5-6 anys Dilluns 17:15-18:15h Èlia Brugulat
  • 7-8 anys Dimarts 17:15-18:15h Èlia Brugulat
  • 7-8 anys Divendres 17:30-18:30h Èlia Brugulat
  • 8-10 anys Dijous 17:30-18:30h Èlia Brugulat
  • 9-12 anys Dimarts 17:30-18:30h Beàlia Guerra (inici 13 de setembre)
  • 11-15 anys Dimarts i dijous 18:30-19:45h Anna Maria Morera
  • 11-15 anys Puntes Dimecres 17:30-18:45h Anna Maria Morera

Principiants

  • Dimarts 9:45-11:15h Victor Josep Rodrigo
  • Dimecres 16-17:15h Maria Quero (inici 19 octubre)
  • Dijous 21-22:15h Maria Quero

Principiants/Avançats

  • Dilluns 10:15-11:45h Tècnica Simonson Anna Agustí
  • Divendres 16-17:30h Maria Quero (inici octubre)

Mitjà

  • Dilluns 12:15-13:45h Javier Arroyo ‘Jota’ (inici Octubre)
  • Dilluns i Dimecres 18:30-19:45h Victor Josep Rodrigo
  • Dimarts 19:15-20:45h Javier Arroyo ‘Jota’
  • Dimecres 14:30-16h Tècnica Simonson Anna Agustí

Mitjà/av.

  • Dimecres 10-11:45h Tècnica Simonson Anna Agustí

Avançat

  • Dilluns i Dimecres 19:45-21:15h Victor Josep Rodrigo 
  • Dijous 10-12h Victor Josep Rodrigo

INFANTS i JOVES

4-5 anys Martes 17:30-18:15h Iniciación a la danza – Sarah Sanabria (inici octubre)
6-9 anys Miércoles 17:30-18:30h Maria Quero (inici 14 de setembre)
8-11 anys Jueves 17:30-18:30h Roberth Aramburo
12-15 anys Lunes 17:30-18:30h Beàlia Guerra (inici 12 de setembre)
14-18 anys Jueves 17:40-18:55h Maria Quero (inici 15 de setembre)

Principiants

  • Divendres 16-17:15h Èlia Brugulat

Principiants Avançats

  • Dijous 16-17:30h Èlia Brugulat

Elemental/Mitjà

  • Dimarts 11:15-12:15h Tècnica Auliak Matías Martínez
  • Dimecres 12-13h Tècnica Auliak Matías Martínez

Mitjà

  • Dilluns 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
  • Dimarts 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
  • Dimecres 21:15-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
  • Dijous 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
  • Divendres 18:30-20h Tècnica Auliak Matías Martínez
  • Dissabte 9:45-10:45h Tècnica Auliak Matías Martínez
  • Principiants Divendres 14:30-16h Txus Eguílaz*
  • Mitjà Divendres 11:30-13h Txus Eguílaz*
  • Mitjà (Perc. i moviment) Dimarts 18-19:15h Anna Llombart

Principiants avançats

  • Dilluns 20:30-21:30h Betlem Burcet

Mitjà/avançat

  • Dilluns 19:30-20:30h Betlem Burcet
INFANTS
  • Dilluns 18-19h Betlem Burcet

Hip Hop
Principiantes Dijous 18:30-19:30h Matteo Nicolai

Popping/Locking
Dimarts 20:45-22:15h Assumpta Planas

INFANTS I JOVES

Break Dance 4-7 anys Dijous 17:30-18:30h Roberto Siles
Break Dance 7-10 anys
Dimecres 17:30-18:30h Roberto Siles

Hip Hop 9-12 anys Dimarts i dijous 17:30-18:30h Matteo  Nicolai
Hip Hop 11-15 anys
Dimarts 18:30-19:30h Matteo Nicolai
Hip Hop 15-18 anys
Dimarts i dijous 19:30-20:30h Matteo Nicolai

  • Elemental Dimecres 9:30-10:30h Ludovica Mosca
  • Mitjà/av. Dilluns 20-21:15h Ludovica Mosca
  • Mitjà/av. Dimecres 10:30-11:45h Ludovica Mosca
  • LINDY HOP
  • Dimarts 10:30-11:45h Dani Morillo (1er trimestre)
  • Dimarts 12:15-13:30h Dani Morillo (1er trimestre)
 
CHARLESTON & VINTAGE JAZZ
  •  Dijous 19:30-20:30h amb Barbara Verri
  • Dimarts 13:40-14:40h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dimarts 14:40-15:40h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dijous 13:50-14:35h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dijous 14:40-15:25h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dimarts 16-17h Elemental Ludovica Mosca
  • Dimecres 12-13h Mitjà/av. Ludovica Mosca

Dissabte 10:30-12h Nivell principiant amb Beatriz del Pozo

  • Dimecres 10:15-11:45h Arabella Martín (1er trimestre)*
  • Dimecres 12:15h-13:45h Arabella Martín (1er trimestre)*

Preus

Matrícula: 59€ nous alumnes o 49 € antics alumnes // Abonament de 10 hores: 135€ // Classes soltes: 15€/hora
Mensualitats
  • 0h 45 min./setmana = 36€
  • 1h/setmana = 47€
  • 1h 30min/setmana = 64€
  • 2h/setmana = 76€
  • 2h30min/setmana = 87€
  • 3h/setmana = 99€
  • 4h/setmana = 123€
  • 5h/setmana = 147€
  • 6h/setmana = 171€
2022-2023

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies