HORARIS 2023-2024

Les classes comencen a partir del 6 de setembre de 2023.
INFANTS I JOVES
 

Infants Principiant. Divendres 17:30-19h Isabel Lasa

Infants Principiant Avançat. Dilluns 17:30-18:30h Isabel Lasa

Joves Principiant Avançat. Dilluns 18:30-20h Isabel Lasa

Joves Mig. Dimecres 17:30-19h Isabel Lasa

COMPANYIA JOVE. Dissabte 10:45-12:45h Guillem Alonso

 

ADULTS

Principiants

Dilluns i dimecres 11-12h Roser Font
Dilluns i dimecres 18:30-19:30h Laia Molins
Dijous 21-22:15h Rubén Pérez ‘Fruty’
Divendres 9:30-11h Roser Font
Divendres 14:45-16:15h Roser Font
Dissabte 10-11h Matteo Nicolai

Principiants avançats
 

Dilluns 16-17:30h Isabel Lasa

Dimecres 16-17:30h Isabel Lasa

Dilluns 21-22:15h Dominique Cresswell
Dimarts i dijous 9:30-10:45h Roser Font
Dimecres 20:15-21:30h Maria Bossy
Divendres 9:30-11h Assumpta Planas
Divendres 14:30-16h Isabel Lasa
Dissabte 11-12:30h Matteo Nicolai

Mig
 

Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Rubén P. ‘Fruty’
Dilluns i dimecres 16-17:30h Rubén Pérez  ‘Fruty’/ Rubén Pérez ‘Fruty’/ Maria Bossy *
Dilluns i dimecres 19-20:15h Maria Bossy (PLE)
Dimarts i dijous 14:45-16h Derick Grant / Roser Font / Roser Font
Dimarts i dijous 16-17:30h Estefanía Porqueras / Guillem Alonso / Guillem Alonso *
Dimarts i dijous 20:45-22h Matteo Nicolai
Divendres 9:15-10:45h Maria Bossy
Divendres 16-17:30h Isabel Lasa

Mig/avançat
 

Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Roser Font / Roser Font / Estefanía Porqueras *
Dilluns i dimecres 10:45-12h Laia Molins *
Dilluns i dimecres 17-18:30h Laia Molins
Dilluns i dimecres 19:30-21h Sharon Lavi
Dimarts i dijous 9:30-10:45h Rubén Sánchez / Maria Bossy / Rubén Pérez ‘Fruty’ *
Dimarts i dijous 10:45-12h Derick Grant / Guillem Alonso / Guillem Alonso *
Dimarts i dijous 20:30-22h Estefanía Porqueras
Dijous 16-17:30h Clara Martínez
Divendres 16:30-18:30h Estefanía Porqueras
Dissabte 12:45-14:15h Matteo Nicolai

Avançat
 

Dilluns i dimecres 12-13:15h Maria Bossy / Laia Molins / Laia Molins *
Dilluns i dimecres 13:15-14:30h Guillem Alonso *
Dilluns 15-17h Estefanía Porqueras
Dilluns i dimecres 18-19:30h Sharon Lavi
Dimarts i dijous 12-13:15h Derick Grant / Roser Font / Roser Font *

Dimarts i dijous 13:15-14:30 Estefanía Porqueras / Estefanía Porqueras / Rubén Pérez ‘Fruty’ *
Dimecres 15-17h Derick Grant / Estefanía Porqueras / Estefanía Porqueras (inici 11 d’octubre)
Dimecres 20:30-22h Clara Martínez

Improvisació

Dimecres 19-20:30h Clara Martínez
Divendres 13-14:30h Nivell avançat Rubén Pérez ‘Fruty’ / Roser Font / Guillem Alonso

Divendres 13-14:30h Nivell mig Guillem Alonso / Rubén Pérez ‘Fruty’ / Roser Font

Cajón i Claqué (mínim 2 anys de claqué)

Divendres 16-17:30h Txus Eguílaz

Cant per a ballarins de claqué

Dimarts 10:30-11:45h Ernest Fuster
Dimarts 12:15-13:30h Ernest Fuster

Música per a ballarins de claqué

Dijous 10:15-11:45h Tato Sassone
Dijous 12:15-13:45h Tato Sassone

(*) Aquestes classes comencen a l’octubre i pertanyen a la formació professional de claqué, però estan obertes a tothom que tingui el nivell requerit. Estan estructurades per trimestres. Algunes vegades les poden impartir professors estrangers convidats.

INFANTS I JOVES

5-6 anys Dimarts 17:30-18:15h Iniciació a la dansa – María Beltrán
5-6 anys Dilluns 17:15-18:15h Èlia Brugulat
7-10 anys Dimarts 17:15-18:15h Èlia Brugulat
7-10 anys Divendres 17:30-18:30h Èlia Brugulat
9-12 anys Dijous 17:30-18:30h Èlia Brugulat
11-16 anys Dimarts i dijous 18:30-19:45h Anna Morera

11-16 anys Puntes Dimecres 17:30-18:45h Anna Morera

ADULTS

Principiants

Dimarts 16:15-17:30h Maria Bossy
Dijous 19:45-21h Jaume Bonnin (princ/elem)
 
Elemental
 
Dilluns 14:15-15:45h Maria Bossy
Dimecres 13-14:30h Irina Shamatrina
Divendres 10-11:15h Paloma Torres

Dissabte 11-12:30h Maria Bossy

Mig

Dilluns i dijous 18:15-19:45h Jaume Bonnin
Dimarts i dijous 12:15-13:45h Anna Morera
Dilluns 15:45-17:15h Bealia Guerra
Dimecres 16-17:30h Bealia Guerra
Dimarts 13:45-14:15h Puntes Anna Morera
Divendres 14:30-16h Maria Bossy
Divendres 20-21:30h Irina Shamatrina

Dissabte 12:30-14h Maria Bossy

Avançat
Dimarts i dijous 19:45-21:15h Anna Morera
Divendres 11:30-13h Anna Vila 

INFANTS I JOVES

5-6 anys Dimarts 17:30-18:15h Iniciació a la dansa María Beltrán

6-9 anys Dimecres 17:30-18:30h Maria Quero

8-11 anys Dijous 17:30-18:30h Maria Quero

12-16 anys Dilluns 17:30-18:30h Bealia Guerra

 

ADULTS 

Principiants

Dimarts 9:45-11:15h Victor Rodrigo
Dimarts i dijous 14:30-15:30h Javier Arroyo ‘Jota’. Classe gratuïta el 17 d’octubre a les 14:30h.
Dimarts i dijous 21-22h Javier Arroyo ‘Jota’. Classe gratuïta el 17 d’octubre a les 21h.

Principiants avançats

Dilluns 10:15-11:45h Tècnica Simonson Anna Agustí
Dilluns 20:30-21:45h Maria Quero
Dimecres 16-17:15h Maria Quero

Mig

Dilluns 12:15-13:45h Javier Arroyo ‘Jota’
Dilluns i dimecres 18:30-19:45h Victor Rodrigo

Dimarts 19:15-20:45h Javier Arroyo ‘Jota’
Dimecres 14:30-16h Tècnica Simonson Anna Agustí 

Mig/avançat

Dimecres 10-11:45h Tècnica Simonson Anna Agustí
Dijous 16-17:30h Maria Quero

Avançat

Dilluns i dimecres 19:45-21:15h Victor Rodrigo
Dijous 10-12h Victor Rodrigo

Principiants

Divendres 16-17:15h Èlia Brugulat

Principiants avançats

Dijous 16-17:15h Èlia Brugulat
 
Mig
 
Dilluns 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dimarts 11:15-12:15 Tècnica Auliak Matías Martínez
Dimarts 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dimecres 12-13h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dimecres 21:15-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dijous 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez
Divendres 18:30-20h Tècnica Auliak Matías Martínez
Dissabte 9:45-10:45h Tècnica Auliak Matías Martínez
 

Mig/avançat

Divendres 16-17:30h Ayesha Zangaro

Principiants avançats Divendres 14:30-16h Txus Eguílaz

Mig Divendres 11:30-13h Txus Eguílaz
 
Mig Dimarts 17:45-19:15h Anna Llombart
Dilluns 18-19h Betlem Burcet
Dilluns 19:30-20:30h Betlem Burcet

INFANTS I JOVES 

Break Dance 5-10 anys Dimecres 17:30-18:30h Nrick

Hip Hop 9-12 anys Dimarts 17:30-18:30h Matteo Nicolai

Hip Hop 12-15 anys Dimarts 18:30-19:30h Matteo Nicolai

Hip Hop 15-18 anys Dimarts i dijous 19:30-20:30h Matteo Nicolai

ADULTS

Hip Hop

Principiants Dijous 18:30-19:30h Matteo Nicolai

Popping/Locking

Dimarts 17-18:30h Assumpta Planas

Elemental Dimecres 9:30-10:30h Ludovica Mosca

Mig/avançat Dilluns 20-21:15h Ludovica Mosca

Mig/avançat Dimecres 10:30-11:45h Ludovica Mosca
  • Dimarts 13:40-14:40h Barbara Verri
  • Dimarts 14:40-15:40h Barbara Verri
  • Dijous 13:50-14:35h Barbara Verri
  • Dijous 14:40-15:25h Barbara Verri
  • Elemental. Dimecres 12-13h Ludovica Mosca
  • Mig/avançat Dimecres 12-13h Ludovica Mosca

Dimarts 20:30-22h Tanya Kolyada i Olga Smirnova

Divendres 11:30-12:30h Paloma Torres

Dimecres 10:15-11:45h (1r trimestre) Arabella Martín

Dimecres 12:15-13:45h (1r trimestre) Arabella Martín

Preus

Matrícula: 59€ nous alumnes o 49 € antics alumnes // Abonament de 10 hores: 135€ (sense matrícula) // Classes soltes: 15€/hora (sense matrícula)
Mensualitats
  • 0h 45 min/setmana = 37€
  • 1h/setmana = 48€
  • 1h 30min/setmana = 66€
  • 2h/setmana = 78€
  • 2h 30min/setmana = 89€
  • 3h/setmana = 102€
  • 4h/setmana = 126€
  • 5h/setmana = 150€
  • 6h/setmana = 174€
2023-2024

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies