HORARIS 2022-2023

Les classes comencen a partir del 5 de setembre de 2022.

Principiants

Dilluns i Dimecres 18:30-19:30h Laia Molins (28 setembre)
Dimarts i dijous 9:30-10:30h Roser Font (inici 29 setembre)
Dilluns 16-17:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)
Dimecres 21-22:15h Clara Martínez (inici 28 setembre)                                                                       Divendres 9:30-11h Assumpta Planas (inici 9 setembre)
Divendres 14:30-16h Isabel Lasa (inici 23 setembre)

Dissabte 10-11h Matteo Nicolai (inici 17 setembre)

Principiants avançats
Dilluns i dimecres 10:45-12h Roser Font (inici 5 setembre)
Dilluns 21-22:15h Margaux Cañal (inici 12 setembre)
Dimecres 16-17:30h Isabel Lasa (inici 21 setembre)
Dimecres 20:15-21:30h Maria Bossy (inici 7 setembre)
Divendres 16-17:30h Isabel Lasa (inici 23 setembre)

Dissabte 11-12:30h Matteo Nicolai (inici 17 setembre)

Mitjà
Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Rubén Pérez ‘Fruty’ (inici 5 setembre)
Dilluns i dimecres 16-17:30h Rubén Pérez ‘Fruty’/ Rubén Pérez ‘Fruty’/ Maria Bossy (inici octubre)*
Dilluns i dimecres 17-18:30h Laia Molins (inici 12 de setembre)
Dilluns i dimecres 19-20:15h Maria Bossy (inici 5 setembre) (DILLUNS CLASSE PLENA!)
Dimarts i dijous 14:45-16h Rubén Sánchez /Roser Font /Roser Font (inici octubre) *
Dimarts i dijous 16-17:30h Estefanía Porqueras /Guillem Alonso /Guillem Alonso (inici octubre)*
Dimarts i dijous 20:45-22h Matteo Nicolai (inici 6 setembre)

Divendres 9:15-10:45h Maria Bossy (inici 16 setembre)

Divendres 17:30-19h Isabel Lasa (inici 23 setembre)

Mitjà/avançat
Dilluns i dimecres 9:30-10:45h Roser Font/ Roser Font/ Estefanía Porqueras (inici octubre) *
Dilluns i dimecres 10:45-12h Laia Molins (inici octubre)*
Dilluns i dimecres 19:30-21h Sharon Lavi (inici octubre)
Dimarts i dijous 9:30-10:45h Maria Bossy/Maria Bossy/Rubén Pérez ‘Fruty’ (inici octubre) *
Dimarts i dijous 10:45-12h Guillem Alonso (inici octubre) *
Dimarts i dijous 20:30-22h Estefanía Porqueras (inici 8 setembre)
Divendres 17-18:30h Estefanía Porqueras (inici 16 setembre)

Dissabte 12:45-14:15h Matteo Nicolai (inici 17 setembre)

Avançat
Dilluns i Dimecres 12-13:15h Maria Bossy/Laia Molins/Laia Molins (inici octubre) *
Dilluns i Dimecres 13:15-14:30h Guillem Alonso (inici octubre) *
Dilluns i dimecres 15-17h Estefanía Porqueras (inici 12 de setembre)
Dilluns i Dimecres 18-19:30h Sharon Lavi (inici octubre)

Dimarts i Dijous 12-13:15h Rubén Pérez ‘Fruty’/Roser Font/Roser Font (inici octubre) *

Dimarts i Dijous 13:15-14:30h Estefanía Porqueras (inici octubre) *

Improvisació

Dimecres 19:30-21h Clara Martínez (inici octubre)
Divendres 13-14:30h Nivell avançat Rubén Pérez/Roser Font/Guillem Alonso (inici octubre)

Divendres 13-14:30h Nivell mitjà Guillem Alonso/Rubén Pérez/Roser Font (inici octubre)

 

COMPANYIA JOVE

Dissabte 10:45-12:45h Guillem Alonso i Rubén Sánchez (inici 8 d’octubre)

CAJÓN i CLAQUÉ (mínim 2 anys de claqué)

Divendres 16-17:30h Txus Eguílaz (inici novembre)

MÚSICA PER A BALLARINS DE CLAQUÉ

Dijous 10:15-11:45h Tato Sassone (inici octubre)
Dijous 12:15-13:45h Tato Sassone (inici octubre)

Dimecres 10:15-11:45h Tato Sassone (segon i tercer trimestre)
Dimecres 12:15-13:45h Tato Sassone (segon i tercer trimestre)

Història del claqué – 3er trimestre
Dimarts 10:30-11:45h Gisela Noguero (inici 11 d’abril)

Dimarts 12:15-13:30h Gisela Noguero (inici 11 d’abril)

Singing the Standards (Cant per a ballarins de claqué) – 2on trimestre
Dimarts 10:30-11:45h (inici 10 de gener)

Dimarts 12:15-13:30h (inici 10 de gener)

INFANTS i JOVES
6-10 anys (Nivell 1) Dimecres 17:30-18:30h Isabel Lasa (inici octubre)
7-11 anys (Nivell 2) Dilluns 17:30-18:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)
11-18 anys (Nivell 1) Dimecres 18:30-19:30h Isabel Lasa (inici 19 setembre)

11-18 anys (Nivell Mitjà) Dilluns 18:30-20h Isabel Lasa (inici 19 setembre)

(*) Aquestes classes comencen a l’octubre i pertanyen a la formació professional de claqué, però estan obertes a tothom que tingui el nivell requerit. Estan estructurades per trimestres. Algunes vegades les poden impartir professors estrangers convidats.

Principiants

Dimarts 16:15-17:30h Maria Bossy (inici 13 de setembre)
Dijous 19:45-21h Jaume Bonnin (princ/elem) (inici octubre)

Elemental
Dilluns 14:30-16h Maria Bossy (inici 12 de setembre)
Divendres 10-11:15h Paloma Torres (inici octubre)

Dissabte 11-12:30h Maria Bossy (inici 10 de setembre)

Mitjà
Dilluns i dijous 18:15-19:45h Jaume Bonnin (inici 5 de setembre)
Dimarts i dijous 12:15-13:45h Anna Maria Morera (inici 15 de setembre)
Dijous 13:45-14:15h Puntes Anna Maria Morera (inici 15 de setembre)
Divendres 14:30-16h Maria Bossy (inici 16 de setembre)

Dissabte 12:30-14h Maria Bossy (inici octubre)

Mitjà/avançat
Dilluns 16-17:30h Beàlia Guerra (inici 12 de setembre)
Dimecres 16-17:30h Anna Maria Morera (inici 14 de setembre)
 
 
Avançat
Dimarts i dijous 19:45-21:15h Anna Maria Morera (inici 15 de setembre)
Divendres 12-13:30h Anna Vila (inici 16 de setembre)
 
 

INFANTS I JOVES

4-5 anys Dimarts17:30-18:15h Iniciació a la dansa (inici octubre)
5-6 anys Dilluns 17:15-18:15h Èlia Brugulat (inici 5 setembre)
7-8 anys Dimarts 17:15-18:15h Èlia Brugulat (inici 6 setembre)
7-8 anys Divendres 17:30-18:30h Èlia Brugulat (inici 16 setembre)
8-10 anys Dijous 17:30-18:30h Èlia Brugulat (inici 8 setembre)
9-12 anys Dimarst 17:30-18:30h Beàlia Guerra (inici octubre)
11-15 anys Dimarts i dijous 18:30-19:45h Anna Maria Morera (inici 15 setembre)
11-15 anys Puntes Dimecres 17:30-18:45h Anna Maria Morera (inici 14 setembre)

Principiants

Dimarts 9:45-11:15h Victor Josep Rodrigo (inici 13 de setembre)
Dimecres 16-27:15h Maria Quero (inici 19 d’octubre)
Dijous 21-22:15h Maria Quero (inici 15 de setembre)

Principiants avançats
Dilluns 14:30-16h Tènica Simonson Anna Agustí (inici 12 de setembre)
Divendres 16-17:30h Maria Quero (octubre)
 
 
Mitjà
Dilluns 12:15-13:45h Javier Arroyo ‘Jota’ (octubre)
Dilluns i dimecres 18:30-19:45h Victor Josep Rodrigo (DILLUNS PLE!) (inici 5 de setembre)
Dimarts 19:15-20:45h Javier Arroyo ‘Jota’ (inici 13 de setembre) (Beàlia Guerra durant el mes de setembre)
Dimecres 14:30-16h Tècnica Simonson Anna Agustí (inici 14 de setembre)

 

Mitjà/avançat

Dimecres 10-11:45h Tècnica Simonson Anna Agustí (inici 14 de setembre)

 
Avançat
Dilluns i dimecres 19:45-21:15h Victor J. Rodrigo (inici 5 de setembre)
Dijous 10-12h Victor J. Rodrigo (inici 15 de setembre)
 
 

INFANTS I JOVES

4-5 anys Dimarts 17:30-18:15h Iniciació a la dansa – Sarah Sanabria (inici octubre)
6-9 anys Dimecres 17:30-18:30h Maria Quero (inici 14 de setembre)
8-11 anys Dijous 17:30-18:30h Roberth Aramburo (inici 15 de setembre)
12-15 anys Dilluns 17:30-18:30h Beàlia Guerra (inici 12 de setembre)
14-18 anys Dijous 17:40-18:55h Maria Quero (inici octubre)

Principiants

Divendres 16-17:15h Èlia Bugulat (inici octubre)

Principiants avançats
Dijous 16-17:30h Èlia Brugulat (inici 15 setembre)
 
 
Elemental/Mitjà
Dimarts 11:15-12:15h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 13 de setembre)
Dimecres 12-13h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 14 de setembre)

 

Mitjà
Dilluns 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 5 de setembre)
Dimarts 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 6 de setembre)
Dimecres 21:15-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 7 de setembre)
Dijous 21:30-22:30h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 8 de setembre)
Divendres 18:30-20h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 9 de setembre)
Dissabte 9:45-10:45h Tècnica Auliak Matías Martínez (inici 10 de setembre)

  • Principiants Divendres 14:30-16h Txus Eguílaz (inici novembre)
  • Mitjà Divendres 11:30-13h Txus Eguílaz (inici octubre)
  • Mitjà Dimarts 18-19:15h Anna Llombart (inici octubre)

Principiants avançats

  • Dilluns 20:30-21:30h Betlem Burcet (inici 12 setembre)

Mitjà/avançat

  • Dilluns 19:30-20:30h Betlem Burcet (inici 12 setembre)
INFANTS
  • Dilluns 18-19h Betlem Burcet (octubre)

Hip Hop
Principiants Dijous 18:30-19:30h Matteo Nicolai (inici 8 setembre)

Popping/Locking
Dimarts 20:45-22:15h Assumpta Planas (inici octubre)

INFANTS I JOVES

Break Dance 4-8 anys Nivell 1 Dijous 17:30-18:30h Roberto Siles (inici 15 setembre)
Break Dance 6-9 anys Nivell 2 Dimecres 17:30-18:30h Roberto Siles (inici 7 setembre)

Hip Hop 9-12 anys Dimarts i dijous 17:30-18:30h Matteo Nicolai (inici octubre)
Hip Hop 11-15 anys
Dimarts 18:30-19:30h Matteo Nicolai (inici octubre)
Hip Hop 15-18 anys
Dimarts i dijous 19:30-20:30h Matteo Nicolai (inici 13 setembre)

  • Elemental Dimecres 9:30-10:30h Ludovica Mosca (inici 14 setembre)
  • Mitjà/av. Dilluns 20-21:15h Ludovica Mosca (inici 5 setembre)
  • Mitjà/av. Dimecres 10:30-11:45h Ludovica Mosca (inici 7 setembre)
    • LINDY HOP
  • Dimarts 10:30-11:45h Dani Morillo i Jazzmín Olave (1er trimestre, inici octubre)
  • Dimarts 12:15-13:30h Dani Morillo i Jazzmín Olave (1er trimestre, inci octubre)
           CHARLESTON & VINTAGE JAZZ
  •  Dijous 19:30-20:30h amb Barbara Verri (inici 22 de setembre)
  • Dimarts 13:40-14:40h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dimarts 14:40-15:40h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dijous 13:50-14:35h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dijous 14:40-15:25h Barbara Verri (Inici Octubre)
  • Dimarts 16-17h Elemental Ludovica Mosca (inici octubre)
  • Dimecres 12-13h Mitjà/av. Ludovica Mosca (inici 7 setembre)

Dissabte 10:30-12h Nivell principiant amb Beatriz del Pozo (inici octubre)

  • Dimecres 10:15-11:45h Arabella Martín (1er trimestre) (inici octubre)
  • Dimecres 12:15h-13:45h Arabella Martín (1er trimestre) (inici octubre)

Preus

Matrícula: 59€ nous alumnes o 49 € antics alumnes // Abonament de 10 hores: 135€ // Classes soltes: 15€/hora
Mensualitats
  • 0h 45 min./setmana = 36€
  • 1h/setmana = 47€
  • 1h 30min/setmana = 64€
  • 2h/setmana = 76€
  • 2h30min/setmana = 87€
  • 3h/setmana = 99€
  • 4h/setmana = 123€
  • 5h/setmana = 147€
  • 6h/setmana = 171€
2022-2023

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies