HORARIS INTENSIUS DE JULIOL 2021

CLAQUÉ

18-19h Principiants amb Isabel Lasa

19:30-20:45h Principiants Avançats amb Ruben Pérez ‘Fruty’ (de dilluns a dijous)

16:15-17:45h Mitjà amb Isabel Lasa

21-22:15h Mitjà/avançat amb Ruben Pérez ‘Fruty’ (de dilluns a dijous)

13-14:30h Avançat amb Roser Font

14:30-16h Improvisació amb Roser Font

DANSA CLÀSSICA / BALLET

12:15-13:45h Mitjà amb Anna M. Morera

DANSA JAZZ

20-21:15h Principiants amb Victor J. Rodrigo (de dilluns a dijous)

14:30-16h Mitjà/avançat Tècnica Simonson amb Anna Agustí

10:30-12h Avançat amb Victor J. Rodrigo

DANSA CONTEMPORÀNIA
21:15-22:30h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez (de dilluns a dijous)

DANSA BARROCA

17-18:15h Elemental amb Ludovica Mosca (de dilluns a dijous)

18:15-19:30h Mitjà/Avançat amb Ludovica Mosca (de dilluns a dijous)

CASTANYOLES

19:45-21h Principiants amb Ludovica Mosca (de dilluns a dijous)

DANSA IRLANDESA

17-18:15h Principiants amb Betlem Burcet (de dilluns a dijous)

18:15-19:30h Mitjà/Avançat amb Betlem Burcet (de dilluns a dijous)

CLAQUÉ

10:30-11:45h Principiants amb Roser Font (de dilluns a dijous)

17:30-18:45h Principiants Avançats amb Estefanía Porqueras (de dilluns a dijous)

12-13:15h Mitjà amb Roser Font (de dilluns a dijous)

19-20:15h Mitjà/Avançat amb Estefanía Porqueras (de dilluns a dijous)

CAJÓN&CLAQUÉ (mínim 2 anys de claqué)

20:45-22h amb Txus Eguílaz (de dilluns a dijous)

PERCUSSIÓ CORPORAL

15:30-17h amb Txus Eguílaz

DANSA CLÀSSICA / BALLET
14:30-15:30h Principiants amb Maria Bossy

19:15-20:30h Elemental amb Jaume Bonnin (de dilluns a dijous)

18-19:15h Mitjà amb Jaume Bonnin (de dilluns a dijous)

15:30-17h Mitjà/Avançat amb Maria Bossy

DANSA JAZZ
10-11:30h Principiants/Avançats amb Anna Agustí

20:45-22h Mitjà amb Victor J. Rodrigo (de dilluns a dijous)

DANSA CONTEMPORÀNIA

12-13:15h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez (de dilluns a dijous)

CHARLESTON

14:30-15:30h Nivell Obert amb Barbara Verri

ESTIRAMENTS

13:30-14:30h amb Barbara Verri

CLAQUÉ

10:30-12h Principiants Avançats amb Laia Molins

12-13:30h Mitjà/Avançat amb Laia Molins

15:45-17:15h Avançat amb Rubén Sánchez

20:30-21:45h Improvisació amb Guillem Alonso (de dilluns a dijous)

MUSICALITAT I PERCUSSIÓ PER BALLARINS DE CLAQUÉ

17:30-18:45h amb Tato Sassone (de dilluns a dijous)

NEOCLÀSSIC
14:45-16h Taller coreogràfic Neoclàssic (nivell mínim mitjà) amb Jaume Bonnin (de dilluns a dijous)

DANSA JAZZ

13-14:30h Principiants/Avançats Tècnica Simonson amb Karina Amato

MODERN JAZZ

*16:45-18:15h Mitjà amb Riccardo Battaglia

*18:15-19:45h Avançat amb Riccardo Battaglia

FLAMENCO

19-20:15h Principiants amb Beatriz del Pozo (de dilluns a dijous)

20:15-21:30h Mitjà amb Beatriz del Pozo (de dilluns a dijous)

POPPING
20:30-21:45h Nivell Obert amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

DANSA CONTEMPORÀNIA

20-21:15h Principiants amb Maria Quero (de dilluns a dijous)

21:30-22:30h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez

CLAQUÉ
20:45-22h Principiants amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

14:30-16h Principiants Avançats amb Maria Bossy

19:15-20:30h Mitjà amb Rubén Sánchez (de dilluns a dijous)

16-17:30h Mitjà/Avançat amb Maria Bossy

DANSA CLÀSSICA / BALLET

18:45-20h Principiants amb Anna Morera (de dilluns a dijous)
10:30-11:45h Elemental amb Anna Morera (de dilluns a dijous)

20-21:30h Avançat amb Anna Morera

DANSA JAZZ

14:45-16:15h Principiants Tècnica Simonson amb Karina Amato

17:15-18:30h Principiants Avançats amb Maria Quero (de dilluns a dijous)

DANSA CONTEMPORÀNIA

9:15-10:15h Principiants amb Beàlia Guerra

12-13:15h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez (de dilluns a dijous)

CLAQUÉ
14:15-15:30h Principiants amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

17-18:30h Principiants Avançats amb Guillem Alonso

10:30-12h Mitjà/Avançat amb Rubén Sánchez

18:45h-20:15h Avançat amb Estefanía Porqueras

SAND DANCE

*20:30-22h Tècnica Sand Dance amb Guillem Alonso

DANSA CLÀSSICA / BALLET

15:15-16:45h Mitjà amb Beàlia Guerra

DANSA JAZZ

9:15-10:15h Principiants amb Victor J. Rodrigo

13-14:30h Taller Coreogràfic (nivell mínim intermig) amb VIctor J. Rodrigo

19:45-21:15h Mitjà/Avançats amb Victor J. Rodrigo

DANSA CONTEMPORÀNIA

16:45-18h Principiants Avançats amb Beàlia Guerra (de dilluns a dijous)

21:30-22:30h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez

POPPING

12:45-14h Nivell Obert amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

LOCKING

15:45h-17h Nivell Obert amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

Les classes s’imparteixen de dilluns a divendres o de dilluns a dijous si ho indica.


PREUS PER SETMANA

Cursos generals
Classe d’1h  (5h/setmana)…….. 62€
Classe d’1’5h (7,5h/setmana)… 88€

*Cursos de Modern Jazz amb Riccardo Battaglia i Sand Dance amb Guillem Alonso

*Classe de 1,5h (7,5h/setmana)… 99€


DESCOMPTES
-10% si t’apuntes amb 15 dies d’antelació!

-10% alumnes Luthier o si ets soci de l’APdC o Tot Pel Claqué (descomptes no acumulables entre ells).
-10% si t’apuntes a 4 cursos o més durant tot el juliol (acumulable).
-10% si has cursat la Formació Professional a l’escola (acumulable).
* El màxim descompte acumulat per alumne/a podrà ser del -40%.


SOBRE ELS NIVELLS
Principiants: si no has ballat mai o has ballat molt poquet.
Principiants avançats o elemental: si has ballat 1 any aprox.
Mitjà: si has ballat 2-3 anys aprox.
Mitjà/av.: si has ballat 4-5 anys aprox.
Avançat: si has ballat 6 anys o més.

CLAQUÉ

Principiants 9:30-10:30h amb Maria Bossy

Principiants 16:15-17:15h amb Rubén Perez

Principiants avançats 19-20:15h amb Annalisa Mattioli

Mitjà 12-13:15h amb Roser Font

Mitjà/av. 20:30-21:45h amb Estefanía Porqueras

Avançat 10:45-12h amb Rubén Sánchez

Improvisació 17:30-18:45h amb Rubén Perez

CAJÓN&CLAQUÉ (mín. 2 anys de claqué) 15-16:15h amb Txus Eguílaz

PERCUSSIÓ CORPORAL 13:30-14:45h amb Txus Eguílaz

DANSA CLÀSSICA/BALLET

Principiants 13:30-14:45h amb Maria Bossy
Mitjà 17:45-19h amb Jaume Bonnin
Avançat 11-12:30h amb Anna Morera

JAZZ

Principiants (Tècnica Simonson) 14:45-16h amb Karina Amato
Principiants avançats (Tècnica Simonson) 9:30-11h amb Anna Agustí
Mitjà/av. 19:15 – 20:45h amb Victor Josep Rodrigo

DANSA CONTEMPORÀNIA

Elemental (Tècnica Horton) 12:45-13:45h amb Matías Martínez
Mitjà (Tècnica Horton) 20:45-21:45h amb Matías Martínez

DANSA IRLANDESA 

Nivell obert 16:15-17:45h amb Betlem Burcet

HIP HOP

Nivell obert 17:30-18:45h amb Matteo Nicolai

POPPING

Nivell obert 19:15-20:15h amb Assumpta Planas

LOCKING

Nivell obert 20:30-21:30h amb Assumpta Planas

DANSA BARROCA

Elemental 12:30-13:45h amb Ludovica Mosca

CASTANYOLES

Elemental 13:45-14:45h amb Ludovica Mosca

ESTIRAMENTS I RELAXACIÓ

16:15-17:15h amb Karina Amato

 

Les classes s’imparteixen els dies 28, 29 i 30 de desembre de 2020 (3 dies)


PREUS (Inclouen els 3 dies de classes)
Classe d’1h (3h en total)……………. 24€

Classe d’1h 15min. (3h 45min en total)….. 30€
Classe d’1h 30min. (4,5h en total)….. 36€

 

Fem vals de regal!

Cancel·lacions: només es retornarà l’import del curs si aviseu a la secretaria de l’escola abans del 20 de desembre.

L’escola es reserva el dret de cancel·lar algun curs si el grup no arriba al mínim d’alumnes.


SOBRE ELS NIVELLS
Principiants o Elemental: si no has ballat mai o has ballat molt poquet.
Principiants avançats: si has ballat 1 any aprox.
Mitjà: si has ballat 2-3 anys aprox.
Mitjà/av.: si has ballat 4-5 anys aprox.
Av.: si has ballat 6 anys o més.