CLAQUÉ

14-15h Principiants amb Ruben Pérez ‘Fruty’

18:15-19:45h Principiants Avançats amb Ruben Pérez ‘Fruty’

10:15-11:45h Mitjà amb Laia Molins

20-21:30h Mitjà/avançat amb Ruben Pérez ‘Fruty’

12-13:30h Avançat amb Laia Molins

CAJÓN I CLAQUÉ

14-15:30h amb Txus Eguílaz

PERCUSSIÓ CORPORAL

15:45-17:15h amb Txus Eguílaz

DANSA CLÀSSICA / BALLET

14-15:15h Principiants amb Maria Bossy (de dilluns a dijous)

11:45-13:15h Mitjà amb Anna M. Morera

JAZZ

10-11:30h Principiants Avançats tècnica Simonson amb Anna Agustí

19:30-21h Mitjà/avançat amb Victor Josep Rodrigo

DANSA CONTEMPORÀNIA
21:15-22:15h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez

DANSA BARROCA
15:15-16:30h Elemental amb Ludovica Mosca (de dilluns a dijous)

16:45-18h Mitjà amb Ludovica Mosca (de dilluns a dijous)

CASTANYOLES
19-20:15h Elemental amb Ludovica Mosca (de dilluns a dijous)

20:30-21:45h Mitjà amb Ludovica Mosca (de dilluns a dijous)

DANSA IRLANDESA

16:30-17:45h Principiants amb Betlem Burcet (de dilluns a dijous)

18-19:15h Mitjà/Avançat amb Betlem Burcet (de dilluns a dijous)

CLAQUÉ

10-11:15h Principiants amb Roser Font (de dilluns a dijous)

20:15-21:30h Principiants Avançats amb Matteo Nicolai (de dilluns a dijous)

14:15-15:45h Mitjà amb Ruben Sánchez

16-17:30h Avançat amb Ruben Sánchez

HISTÒRIA DEL CLAQUÉ

18-19:30h amb Gisela Noguero

DANSA CLÀSSICA / BALLET
10-11:15h Principiants amb Anna M. Morera (de dilluns a dijous)

15:30-16:45h Elemental amb Beàlia Guerra (de dilluns a dijous)

17-18:30h Mitjà/Avançat amb Beàlia Guerra

JAZZ
11:30-12:45h Principiants amb Javier Arroyo ‘Jota’ (de dilluns a dijous)

18:45-20:15h Theatre Mitjà (coreografies de diferents musicals) amb Javier Arroyo ‘Jota’

13:15-14:45h Theatre Avançat (coreografies de diferents musicals) amb Javier Arroyo ‘Jota’

DANSA CONTEMPORÀNIA

20:30-22h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez

HIP HOP

18:45-20h nivell obert amb Matteo Nicolai (de dillus a dijous)

POPPING

11:30-12:45h Principiants amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

CLAQUÉ

20:45-21:45h Principiants amb Matteo Nicolai

10:15-11:30h Principiants Avançats amb Maria Bossy (de dilluns a dijous)

17-18:30h Mitjà amb Estefanía Porqueras

13:30-15h Mitjà/Avançat amb Roser Font

19-20:30h Avançat amb Estefanía Porqueras

MUSICALITAT I PERCUSSIÓ PER CLAQUÉ

11:45-13:15h amb Tato Sassone

DANSA CLÀSSICA / BALLET
20:15-21:30h Principiants amb Maria Bossy (de dilluns a dijous)

15:45-17:15h Mitjà amb Maria Bossy

10:15-11:45h Avançat amb Anna M. Morera

JAZZ

18:45-20h Principiants amb Victor Josep Rodrigo (de dilluns a dijous)

13:30-15h Mitjà amb Victor Josep Rodrigo

FLAMENCO

20:30-21:45h Principiants amb Beatriz del Pozo (de dilluns a dijous)
19-20:15h Mitjà amb Beatriz del Pozo (de dilluns a dijous)

LOCKING
15:15-16:30h Principiants amb Assumpta Planas (de dilluns a dijous)

DANSA CONTEMPORÀNIA

12-13:15h Intermig Tècnica Horton amb Matías Martínez (de dilluns a dijous)

CLAQUÉ
17-18:15h Principiants amb Annalisa Mattioli (de dilluns a dijous)

15:30-16:45h Principiants Avançats amb Roser Font (de dilluns a dijous)

18:30-20h Mitjà amb Annalisa Mattioli

10:15-11:45h Mitjà/Avançat amb Estefanía Porqueras

13:45-15:15h Avançat amb Guillem Alonso

12-13:30h Improvisació amb Roser Font

SAND DANCE

*20:15-21:45h Tècnica Sand Dance amb Guillem Alonso

DANSA CLÀSSICA / BALLET
17:30-18:45h Principiants amb Jaume Bonnin (de dilluns a dijous)

19-20:15h Mitjà amb Jaume Bonnin (de dilluns a dijous)

JAZZ

12:45-14h Principiants amb Karina Amato (de dilluns a dijous)

14:15-15:45h Mitjà/Avançat amb Anna Agustí

10:15-12:15h Avançat amb Victor Josep Rodrigo

HIP HOP
13:15-14:30h Nivell obert amb Matteo Nicolai (de dilluns a dijous)

DANSA CONTEMPORÀNIA

16-17:15h Principiants amb Beàlia Guerra (de dilluns a dijous)

20:45-22h Mitjà Tècnica Horton amb Matías Martínez (de dilluns a dijous)

Les classes s’imparteixen de dilluns a divendres


PREUS PER SETMANA (JULIOL 2020)

Cursos generals
Classe d’1h  (5h/setmana)…….. 62€
Classe d’1’5h (7,5h/setmana)… 88€

Classe de 2h (10h/setmana)….. 109€

*Cursos de Sand Dance amb Guillem Alonso

*Classe de 1,5h (7,5h/setmana)… 99€


DESCOMPTES
-10% si t’apuntes amb 15 dies d’antelació!

-10% alumnes Luthier o si ets soci de l’APdC o Tot Pel Claqué (descomptes no acumulables entre ells).
-10% si t’apuntes a 4 cursos o més durant tot el juliol (acumulable).
-10% si has cursat la Formació Professional a l’escola (acumulable).
* El màxim descompte acumulat per alumne/a podrà ser del -40%.


SOBRE ELS NIVELLS
Principiants: si no has ballat mai o has ballat molt poquet.
Principiants avançats o elemental: si has ballat 1 any aprox.
Mitjà: si has ballat 2-3 anys aprox.
Mitjà/av.: si has ballat 4-5 anys aprox.
Avançat: si has ballat 6 anys o més.

CLAQUÉ

Principiants 10-11h amb Annalisa Mattioli

Principiants 14:30-15:30h amb Maria Bossy

Principiants 20:45-21:45 amb Assumpta Planas

Principiants avançats 19:15-20:30h amb Guillem Alonso

Mitjà 11:30-12:45 amb Annalisas Mattioli

Mitjà/av. 12:45-14:15h amb Tzahi

Avançat 17:30-19h amb Tzahi

Improvisació 16-17:30h amb Tzahi

Història del claqué 19:15-20:15h amb Gisela Noguero

DANSA CLÀSSICA/BALLET

Principiants 10-11h amb Maria Bossy
Elem./mitjà 13:45 – 15h Beàlia Guerra
Mitjà 20 -21.15h amb Jaume Bonnín
Mitjà/av. 11 – 12:30h amb Anna Maria Morera

JAZZ

Principiants 15-16h amb Javier Arroyo ‘Jota’
Mitjà (Tècnica Simonson) 10-11.30h amb Anna Agustí i Karina Amato
Mitjà/av. (Taller coreogràfic) 18:30 – 20h amb Victor Josep Rodrigo

DANSA CONTEMPORÀNIA

Principiants 16-17h amb Beàlia Guerra
Elemental (Tècnica Horton) 12.30 – 13.30h amb Matías Martínez
Elem./mitjà (Tècnica Horton) 21.15 – 22.15h amb Matías Martínez

DANSA IRLANDESA 

Nivell obert 17-18:30h amb Betlem Burcet

DANSA BARROCA

Elemental 12-13:15h amb Ludovica Mosca

CASTANYOLES

Elemental 13:30-14:30h amb Ludovica Mosca
Mitjà/av. 16-18h amb Ludovica Mosca

STREAMOTION TECHNIQUE (BASE TÈCNICA)

18:30-19:30h amb Sarah Battochio

 

 

Les classes s’imparteixen els dies 27, 28 i 29 de desembre de 2019 (3 dies)


PREUS (Inclouen els 3 dies de classes)
Classe d’1h (3h en total)……………. 30€ / 15€ abans del 15 de desembre

Classe d’1h 15min. (3h 45min en total)….. 37,50€ / 18,75€ abans del 15 de desembre
Classe d’1h 30min. (4,5h en total)….. 45€ / 22,50€ abans del 15 de desembre

Classe de 2h (6h en total)….. 60€ / 30€ abans del 15 de desembre

Fem vals de regal!

 

Cancel·lacions: només es retornarà l’import del curs si aviseu a la secretaria de l’escola abans del 20 de desembre.

L’escola es reserva el dret de cancel·lar algun curs si el grup no arriba al mínim d’alumnes.


SOBRE ELS NIVELLS
Principiants o Elemental: si no has ballat mai o has ballat molt poquet.
Principiants avançats: si has ballat 1 any aprox.
Mitjà: si has ballat 2-3 anys aprox.
Mitjà/av.: si has ballat 4-5 anys aprox.
Av.: si has ballat 6 anys o més.