Horaris

Principiants

  • Dilluns i dimecres 14:45-15:45h Ruben Pérez ‘Fruty’ (inici gener)
  • Dilluns i dimecres 16:30-17:30h Isabel Lasa
  • Dimarts i dijous 9-10h Isabel Lasa (inici gener)
  • Dimarts i dijous 19:30-20:30h Annalisa Mattioli
  • Divendres 9:30-11h Assumpta Planas
  • Divendres 14:30-16h Isabel Lasa

Principiants avançats

  • Dilluns i dimecres 18-19:30h Laia Molins
  • Dimarts i dijous 9-10h Matteo Nicolai
  • Dimarts i dijous 20:45-22.15h Annalisa Mattioli
  • Dimecres 20:15-21:30h Maria Bossy
  • Divendres 16-17:30h Isabel Lasa
  • Divendres 19-20:30h Matteo Nicolai
  • Dissabte 11-12:30h Matteo Nicolai

Mitjà

  • Dilluns i dimecres 10-11.30h Ruben Pérez ‘Fruti’ (inici gener)
  • Dilluns i dimecres 16-17.30h R. Pérez/R. Pérez/M.Bossy *
  • Dilluns i dimecres 19-20:15h Maria Bossy
  • Dimarts i dijous 14:45-16h Roser/Roser/Sarah Reich *
  • Dimarts i dijous 16-17.30h Estefanía /Guillem/Guillem *
  • Dimarts i dijous 20:30-21:45h Matteo Nicolai
  • Dijous 18-19:30h Roser Font
  • Divendres 9:15-10:45h Maria Bossy
  • Divendres 17:30-19h Isabel Lasa

Mitjà/avançat

  • Dilluns i dimecres 10-11:15h Roser F./Roser F./Estefanía P. *
  • Dilluns i dimecres 11:15-12.30h Laia Molins *
  • Dilluns i dimecres 19:30-21h Sharon Lavi
  • Dimarts i dijous 10-11.15h Maria Bossy/Ruben P. /Sarah Reich *
  • Dimarts i dijous 11:15-12:30h Guillem Alonso *
  • Dimarts i dijous 20:30-22h Estefanía Porqueras
  • Divendres 17-18:30h Estefanía Porqueras
  • Dissabte 12:30-14h Matteo Nicolai

Avançat

  • Dilluns i dimecres 10-11:15h Estefanía P./Estefanía P./Guillem
  • Dilluns i dimecres 11:15-12:30h Guillem Alonso
  • Dilluns i dimecres 18-19:30h Sharon Lavi
  • Dilluns 19:30-21h Laia Molins
  • Dimarts i dijous 10-11:15h Roser F./Maria Bossy/Ruben P. ‘Fruty’ *
  • Dimarts i dijous 11.15-12.30h Ruben S./RubenS./Sarah Reich *
  • Dimarts 12:30-15h Estefanía Porqueras

Improvisació

  • Dimecres 17:30-18:45h Ruben Pérez ‘Fruty’
  • Divendres 13-14.30h Mitjà Guillem A./Roser F./Laia M.
  • Divendres 13-14.30h Av. Laia M./Guillem A./Roser F.

CAJÓN PER A BALLARINS DE CLAQUÉ (mínim 2 anys de claqué)

  • Divendres 16-17:30h Txus Eguílaz (inici gener)

MÚSICA PER A BALLARINS DE CLAQUÉ

  • Dimecres 12:45-14:15h Tato Sassone

INFANTS i JOVES

  • Nivell 1 (7-13 anys) Dilluns 17:30-18:30h Isabel Lasa
  • Nivell 2 (9-15 anys) Dilluns 18.30-19:30h Isabel Lasa
  • Nivell 3 (9-15 anys) Dimecres 17:30-19h Isabel Lasa

COMPANYIA JOVE

  • Dissabte 10:30-12:30h Coreografies de Camut Band – Guillem Alonso

(*) Aquestes classes comencen a l’octubre i pertanyen a la formació professional de claqué, però estan obertes a tothom que tingui el nivell requerit. Estan estructurades per trimestres. Algunes vegades les poden impartir professors estrangers convidats.

Principiants

  • Dilluns 10:30-12h Inbal Gilad
  • Dilluns i dimecres 18:15-19:30h Victor Josep Rodrigo
  • Dimecres 13-14:30h Tècnica Simonson  Karina Amato

Principiants avançats

  • Dimarts 10-11:30h Tècnica Simonson Anna Agustí (inici gener)

Mitjà

  • Dilluns 12:45-14.15h Jota (Inici octubre) CLASSE PLENA
  • Dimarts i dijous 19:30-20:45h Jota CLASSE PLENA
  • Dimecres 14:30-16h Tècnica Simonson Anna Agustí

Mitjà/av.

  • Dilluns i dimecres 19:30-21h Victor Josep Rodrigo
  • Dimecres 10-11:30h Tècnica Simonson Anna Agustí

Avançat

  • Dijous 10-12h Victor Josep Rodrigo

INFANTS i JOVES

  • 6-8 anys Dijous 17:30-18:30h Maria Quero
  • 9-11 anys Dilluns 17:30-18:30h Annalisa Mattioli
  • 12-15 anys  Dijous 17:45-18:45h Beàlia Guerra

Principiants

  • Dimarts 16:15-17:30h Maria Bossy
  • Dijous 20:45-22h (princ./elem.) Jaume Bonnin
  • Dissabte 10-11:15h Maria Bossy

Elemental

  • Dilluns 14:30-16h Maria Bossy
  • Divendres 10-11:15 Jaume Bonnin
  • Dissabte 11:15-12:30h Maria Bossy

Mitjà

  • Dilluns 16-17:30h Beàlia Guerra
  • Dilluns 18:30-20h Jaume Bonnín
  • Dimarts i dijous 12:15-13:45h Anna Maria Morera
  • PUNTES Dijous 13:45-14:15h Anna Maria Morera
  • Dijous 13.45-14.15h Puntes Anna Maria Morera
  • Dijous 18-19:30h Jaume Bonnnin
  • Divendres 14.30-16h Maria Bossy
  • Dissabte 12.30-14h Maria Bossy

Avançat

  • Divendres 12-13:30h Anna Vila
  • Dimarts i dijous 20-21:30h Anna Maria Morera CLASSE PLENA

INFANTS i JOVES

  • 2-3 anys Dilluns 18:15-19h Èlia Brugulat
  • 4-5 anys Dilluns 17:30-18:15h Èlia Brugulat
  • 5-6 anys Divendres 17:30-18:30h Èlia Brugulat
  • 6-7 anys Dimecres 17:30-18:30h Èlia Brugulat (inici gener)
  • 7-8 anys Dilluns 17:30-18:30h Beàlia Guerra
  • 8-10 anys  Dijous 17:30-18:30h Anna Maria Morera (
  • 11-14 anys Dimarts i dijous 18:30-19:45h Anna Maria Morera

Principiants

  • Dijous 16-17:15h Beàlia Guerra

Elemental/Mitjà

  • Dimecres 12h-13h Tècnica Horton Matías Martínez

Mitjà

  • Dilluns 21-22h Tècnica Horton Matías Martínez
  • Dimarts 21-22h Tècnica Horton Matías Martínez (ONLINE)
  • Dimecres 21-22.15h Tècnica Horton Matías Martínez
  • Divendres 18.30-20h Tècnica Horton Matías Martínez
  • Dissabtes 10-11h Tècnica Horton Matías Martínez
  • Divendres 14:30-16h Principiants Txus Eguílaz
  • Divendres 11.30-13h Nivell mitjà Txus Eguílaz

Principiants avançats

  • Dilluns 20:30-21:30h Betlem Burcet

Mitjà/avançat

  • Dilluns 19:30-20:30h Betlem Burcet

INFANTS

  • 4-9 anys Dimarts 17:30-18:30h Betlem Burcet

Hip Hop

  • Dijous 18:15-19:30h Matteo Nicolai (inici gener)

Locking

  • Dimecres 20:45-21:45h Assumpta Planas (inici desembre)

INFANTS i JOVES (HIP HOP)

amb Matteo Nicolai

  • 8-10 anys Dimarts 17:30-18:30h (inici gener)
  • 10-13 anys Dimarts 18:30-19:30h (inici gener)
  • 14-18 anys Dimarts i dijous 19:30-20:30h

Elemental

  • Dimecres 9:45-10:45h Ludovica Mosca

Mitjà

  • Dimecres 10:45-11:45h Ludovica Mosca

Mitjà/av.

  • Dimecres 14:15-15:45h Ludovica Mosca

amb Beatriz del Pozo

Principiants

  • Dimecres 20:30-22h (inici gener)

Mitjà

  • Dimecres 19-20:30h (inici octubre)

Avançat

  • Dimarts 20-21:30h (inici gener)

Intensiu de Sevillanas ‘Aprende Sevillanas para la Feria de Abril’

Dissabtes de febrer i març de 2021 de 12 a 13:30h (horari per confirmar!)

Professora: Beatriz del Pozo.

Es treballarà les 4 coples de Sevillanas. Pots venir sense parella.

Preu: 122€ (inclou 8 classes de 1,5h).

CASTANYOLES

  • Dimarts 18:30-19:30h Elemental Ludovica Mosca (inici gener)
  • Dimecres 12-13h Mitjà Ludovica Mosca

PILATES

  • Dilluns 9:30-10:30h Inbal Gilad (inici gener)

BASE TÈCNICA

  • Divendres 13:15-14:30h Anna Vila (inici gener)

VEU/SINGING THE STANDARDS (1er trimestre)

  • Dimarts 12.45-14h Ernest Fuster

ANATOMIA (1er trimestre)

  • Dijous 12.45-14:5h Arabella Martín

ESTIRAMENTS

  • Dimarts 14:05 a 14:35h Barbara Verri
  • Dimarts 17:30 a 18:15h Barbara Verri
  • Divendres 12 a 12:45h Barbara Verri
  • Divendres 14:30 a 15:15h Barbara Verri

PREUS CURS 2020-2021

Matrícula:

Hores/setmana

0h 45′

1h

1h 15′

1h 30′

1h 45′

2h

2h 15′

2h 30′

2h 45′

3h

3h 15′

3h 30′

3h 45′

4h

4h 15′

4h 30′

4h 45′

5h

5h 15′

5h 30′

5h 45′

6h

Classes soltes:

Pack bono  10 hores:

59€ nous alumnes, 49€ antics alumnes. Consulteu descomptes segons dates i ofertes.

Mensualitat (€)

34,50

46

54

62

69

74

80

86

91

96

102

108

114

119

125

131

137

142

148

154

160

165

14€/hour

130€