Horaris

Principiants

  • Dilluns i dimecres 14:45-15:45h Ruben Pérez ‘Fruty’
  • Dimarts i dijous 9:30-10:30h Matteo Nicolai
  • Dilluns i dimecres 21-22h Annalisa Mattioli
  • Divendres 16-17:30h Isabel Lasa

Principiants avançats

  • Dilluns i dimecres 16-17:30h Ruben Pérez ‘Fruty’
  • Dilluns i dimecres 19-20:15h Maria Bossy
  • Dimarts i dijous 10:30-12h Isabel Lasa
  • Dimarts i dijous 20:45-22:15h Annalisa Mattioli
  • Divendres 9:15-10:45h Maria Bossy
  • Divendres 17:30-19h Isabel Lasa (+ alt)
  • Divendres 19-20:30h Matteo Nicolai
  • Dissabte 11-12:30h Matteo Nicolai

Mitjà

  • Dilluns i dimecres 10-11.30h Ruben Pérez ‘Fruti’
  • Dilluns i dimecres 16-17.30h Estefanía Porqueras/Estefanía Porqueras/Maria Bossy (*)
  • Dilluns i dimecres 18-19:30h Laia Molins
  • Dilluns i dimecres 19:30-21h Sharon Lavi
  • Dimarts i dijous 9-10:30h Isabel Lasa
  • Dimarts i dijous 14:45-16h Derick Grant/Roser Font/Roser Font (*)
  • Dimarts i dijous 16-17:30h Guillem Alonso*
  • Dijous 18-19:30h Roser Font
  • Dimarts i dijous 20:30-22h Matteo Nicolai
  • Divendres 18:30-20h Estefanía Porqueras

Mitjà/avançat

  • Dilluns i dimecres 9.30-10.45h Roser Font/Maria Bossy/Ruben Sánchez (*)
  • Dilluns i dimecres 10.45-12h Laia Molins (*)
  • Dilluns i dimecres 16-17:30h Sharon Lavi
  • Dilluns i dimecres 20.30-22h Isabel Lasa
  • Dimarts i dijous 9.30-10.45h Ruben Pérez ‘Fruti’/Guillem Alonso/Guillem Alonso (*)
  • Dimarts i dijous 10.45-12h Derick Grant/Estefanía Porqueras/Estefanía Porqueras (*)
  • Dimarts i dijous 20:30-22h Estefanía Porqueras
  • Divendres 17-18.30h Estefanía Porqueras
  • Dissabte 12.30-14h Matteo Nicolai

Avançat

  • Dilluns i dimecres 12-13.15h Guillem Alonso (*)
  • Dilluns i dimecres 13.15-14.30h Ruben Pérez/Maria Bossy/Guillem Alonso (*)
  • Dilluns i dimecres 18-19.30h Sharon Lavi
  • Dilluns i dimecres 19.30-21h Laia Molins
  • Dimarts i dijous 12-13.15h Derick Grant/Estefanía Porqueras/Estefanía Porqueras (*)
  • Dimarts i dijous 13.15-14.30h Roser Font/Roser Font/Ruben Sánchez (*)
  • Dimarts i Dijous 18-19.30h Estefanía Porqueras
  • Divendres 15-17h Estefanía Porqueras

Improvisació

  • Dimecres 17:30-18:45h Ruben Pérez ‘Fruty’
  • Divendres 13-14.30h Mitjà/av. Guillem Alonso/Roser Font/Ruben Pérez ‘Fruty’ (*)
  • Divendres 13-14.30h Avançat Roser Font/Guillem Alonso/Laia Molins (*)
  • Divendres 14.30-16h Mitjà Roser Font/Ruben Pérez ‘Fruty’/Laia Molins (*)

 

CAJÓN PER A BALLARINS DE CLAQUÉ (mínim 2 anys de claqué)

  • Divendres 14:30-16h T.Eguílaz (a partir de novembre)

MÚSICA PER A BALLARINS DE CLAQUÉ

Amb Tato Sassone

  • Dimecres 10.15-11.45h Avançat
  • Dimecres 12.15-13.45h Mitjà/av.

HISTÒRIA DEL CLAQUÉ

Segon trimestre amb Gisela Noguero

  • Dijous 10.30-11.45h
  • Dijous 12.15-13.30h

INTERPRETACIÓ PER A BALLARINS DE CLAQUÉ

Tercer trimestre amb Blanca Solé

  • Dijous 10.15-11.45h
  • Dijous 12.15-13.45h

INFANTS i JOVES

  • Nivell 1 (7-13 anys) Dilluns 17:30-18:30h Isabel Lasa
  • Nivell 2 (9-15 anys) Dilluns 18.30-19:30h Isabel Lasa
  • Nivell 3 (9-15 anys) Dimecres 17:30-19h Isabel Lasa

COMPANYIA JOVE

  • Dissabte 10:30-12:30h  amb Guillem Alonso

(*) Aquestes classes comencen a l’octubre i pertanyen a la formació professional de claqué, però estan obertes a tothom que tingui el nivell requerit. Estan estructurades per trimestres. Algunes vegades poden tenir professors estrangers convidats.

Principiants

  • Dilluns 10:30-12h Inbal Gilad
  • Dilluns i dimecres 18:30-19:45h Victor Rodrigo
  • Dimarts 10:15-11:45h Tècnica Simonson (Principiants avançats) Anna Agustí
  • Dimarts i dijous 14:45-15:45h Jota

Mitjà

  • Dilluns 12:15-13.45h Jota (inici oct.) (*)
  • Dimarts i dijous 19:30-20:45h Jota
  • Dimecres 14:30-16h Tècnica Simonson Anna Agustí

Mitjà/av.

  • Dilluns i dimecres 16-17:30h Inbal Gilad
  • Dilluns i dimecres 19:45-21.15h Victor Rodrigo
  • Dimecres 10-11:30h Tècnica Simonson Anna Agustí

Avançat

  • Dijous 10-12h Victor Rodrigo

INFANTS i JOVES

  • 5-7 anys Dimecres 17.30-18.30h Inbal Gilad
  • 8-10 anys Dilluns 17:30-18:30h Inbal Gilad
  • 11-14 anys Dimarts i dijous 17.30-18.30h Numil Guerra
  • 15-18 anys Dimarts i dijous 18.30-19.45h Numil Guerra

Principiants

  • Dilluns 21:30-22:30h Anna Vila
  • Dimarts 16:15-17:30h Maria Bossy
  • Divendres 11:15-12.30h Jaume Bonnín
  • Dissabte 10-11:15h Maria Bossy

Elemental

  • Dilluns 14:30-16h Maria Bossy
  • Dissabte 11:15-12:30h Maria Bossy

Elemental/mitjà

  • Dimarts i dijous 12:15-13:45h Anna Maria Morera

Mitjà

  • Dilluns i dimecres 13-14:30h Beàlia Guerra
  • Dilluns i dimecres 20-21.30h Jaume Bonnín i Anna Vila
  • Divendres 10-11:15h Jaume Bonnín (inici oct.)
  • Divendres 14.30-16h Maria Bossy
  • Dissabte 12.30-14h Maria Bossy

Avançat

  • Dimarts i dijous 20-21:30h Anna Maria Morera

INFANTS i JOVES

  • 3-4 anys Dilluns 17:30-18:15h Èlia Brugulat
  • 4-5 anys Divendres 17:30-18:15h Èlia Brugulat
  • 5-6 anys Dimecres 17:30-18:15h Èlia Brugulat
  • 6-7 anys Dilluns 17:30-18:30h Anna Vila
  • 7-8 anys Dimarts 17:30-18:30h Anna Maria Morera
  • 8-9 anys Dijous 17:30-18:30h Anna Maria Morera
  • 10-13 anys Dimarts i dijous 18:30-19:45h Anna Maria Morera
  • 14-18 anys Dilluns i dimecres 18:30-20h Jaume Bonnín i Anna Vila

Principiants

  • Dijous 15:45-17:15h Numil Guerra

Elemental

  • Dimecres 12h-13h Tècnica Horton Matías Martínez

Mitjà

  • Dimarts i Dijous 21:30-22:30h Tècnica Horton Matías Martínez
  • Dimecres 21.15-22.30h Tècnica Horton Matías Martínez
  • Divendres 18.15-19.45h Tècnica Horton Matías Martínez
  • Divendres 16-17.30h Txus Eguílaz
  • Divendres 11.30-13h NIvell mitjà Txus Eguílaz (Inici gener 2020)

Principiants

  • Dijous 18.30-19.30h Pau Molina

Mitjà/avançat

  • Dijous 19.30-20.30h Pau Molina

INFANTS

  • 4-10 anys Dimarts 17.30-18.30h Betlem Burcet
  • 4-10 anys Dijous 17.30-18.30h Pau Molina

Hip Hop

  • Dijous 18:15-19:30h Matteo Nicolai

Locking

  • Dimecres 21-22h Assumpta Planas
  • Dijous 14:45-16h Assumpta Planas

INFANTS i JOVES (HIP HOP)

amb Matteo Nicolai

  • 10-13 anys Dimarts 18:30-19:30h
  • 14-18 anys Dimarts i dijous 19:30-20:30h

Elemental

  • Dimecres 9:45-10:45h Ludovica Mosca

Mitjà

  • Dimecres 14:15-15:45h Ludovica Mosca

Mitjà/av.

  • Dimecres 10:45-11:45h Ludovica Mosca

Avançat

  • Divendres 16-18h Anna Romaní

amb Beatriz del Pozo

Principiants

  • Dimecres 20.30-22h

Mitjà

  • Dimecres 19-20.30h

Avançat

  • Dimarts 20-21:30h

 

Intensiu de Sevillanas ‘Aprende Sevillanas para la Feria de Abril’

Dissabtes de febrer i març de 2020 de 12 a 13.30h (horari per confirmar!)

Professora: Beatriz del Pozo.

Es treballarà les 4 coples de Sevillanas. Pots venir sense parella.

Preu: 122€ (inclou 8 classes de 1,5h).

CASTANYOLES

  • Dimarts 18:30-19:30h Elemental Ludovica Mosca
  • Dimecres 12-13h Mitjà Ludovica Mosca

STREAMOTION TECHNIQUE (BASE TÈCNICA)

  • Dimarts 14:45-16:15h Sarah Battocchio
  • Divendres 12:45-14.15h Sarah Battocchio

PILATES

  • Dilluns 9:30-10:30h Inbal Gilad

GRUP DE VEU (Musicals)

  • Dijous 20:30-21.30h Enric Colomer ACTIVITAT GRATUÏTA PER ALS ALUMNES DE DANSA!

CANT DE JAZZ per a ballarins (1er trimestre)

  • Divendres 11:30-13h Enric Colomer

ANATOMIA (1er trimestre)

  • Dijous 10:30-11:45h Arabella Martin
  • Dijous 12.15-13.30h Arabella Martin

LINDY HOP (1er trimestre)

  • Dilluns 10:15-11:45h Dani Morillo
  • Dimarts 12:15-13:45h Dani Morillo

CASTELLÀ (1er trimestre)

  • Divendres tarda – Begoña Esquibil (Classes gratuïtes per als alumnes estrangers de Luthier)

LLUMS I SO (3er trimestre)

amb Jordi Pérez

Dijous 10.30 a 11.45h

Dijous de 12.15 a 13.30h

PREUS CURS 2019-2020

Matrícula:

Hores/setmana

0h 45′

1h

1h 15′

1h 30′

1h 45′

2h

2h 15′

2h 30′

2h 45′

3h

3h 15′

3h 30′

3h 45′

4h

4h 15′

4h 30′

4h 45′

5h

5h 15′

5h 30′

5h 45′

6h

Classes soltes:

Pack bono  10 hores:

59€ nous alumnes, 49€ antics alumnes. Consulteu descomptes segons dates i ofertes.

Mensualitat (€)

34,50

46

54

62

68

72

77,50

83

88,50

93

98,50

104

109,50

115

120,50

126

132

138

144

150

156

162

14€/hour

130€